HAV
Suszarka do włosów Havit HD202-EU
754,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Jony ujemne | 200 mln |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 24 m/s |
| Poziom hałasu | 59 dB |
| Ilość prędkości | 2 |
| Temperatura (maks) | 75 °C |
| Temperatura (min) | 56 °C |
| Technologia | NTC |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 4 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Prędkość silnika | 110000 RPM |
| Rodzaj silnika | Wysokoobrotowy |
Zawartość opakowania
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Suszarka | Tak |
Konstrukcja
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiały | PC |
| Materiały | PA66+GF |
| Materiały | PA6 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Składany uchwyt | Nie |
| Składany uchwyt | Nie |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 276 mm |
| Długość kabla | 1,6 m |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 548 g |
| Szerokość produktu | 71 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 120/220 V |
| Moc | 1500 - 1600 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].