HAV
Suszarka do włosów Havit HD634-EU (niebieski) (WYPRZEDAŻ)
559,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Ostrzeganie | Do not leave the appliance unattended during use. Do not use near water or in a humid environment. Keep out of the reach of children. |
Zawartość opakowania
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Końcówka koncentratora | Nie |
| Liczba nasadek | 4 |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 220 V |
| Moc | 1300 W |
Wydajność
| Poziom hałasu | 84 dB |
| Prędkość silnika | 110000 RPM |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 15,3 m/s |
| Silnik | DC |
| Temperatura (maks) | 110 °C |
| Ilość prędkości | 3 |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 214 mm |
| Szerokość produktu | 42 mm |
Konstrukcja
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Możliwość zawieszenia | Nie |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Składany uchwyt | Nie |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].