HAV
Suszarka do włosów Havit HD8118-EU (szaro-różowy)
375,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
Zawartość opakowania
| Suszarka | Tak |
| Wymienne dysze | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Waga produktu | 665 g |
Wydajność
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Prędkość silnika | 110000 RPM |
| Ilość prędkości | 3 |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Temperatura (maks) | 220 °C |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Temperatura (min) | 160 °C |
Moc
| Moc maksymalna | 1200 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Moc minimalna | 80 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Konstrukcja
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Składany uchwyt | Nie |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Różowy |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].