NNB
Suszarka do włosów Neno Beauty Silvia z jonizacją
571,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z mokrymi rękami. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy regularnie czyścić, aby unikać przegrzewania. |
| Zastosowane technologie | Bluetooth |
| Zastosowane technologie | Efekt Coandy |
| Zastosowane technologie | i.d. curl |
Wydajność
| Inteligentna kontrola ciepła | Tak |
| Ilość prędkości | 3 |
| Model | Suszarka do włosów |
| Ilość ustawień ciepła | 5 |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Technologia | Ciepły |
| Regulowany termostat | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Temperatura (maks) | 95 °C |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Suszenie włosów | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 470 g |
| Długość przewodu | 1,7 m |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 245 mm |
| Głębokość produktu | 66 mm |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1700 W |
| Napięcie | 220-240 V |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Kolor produktu | Złoty |
Ergonomia
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Obrotowy kabel | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].