ORO
Suszarka do włosów ORO-F9 SONIC OROMED
169,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie | 110 - 240 V |
| Moc | 1600 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Zawartość opakowania
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Liczba dysz | 1 |
| Końcówka koncentratora | Tak |
Konstrukcja
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Szary |
Wydajność
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Model | Suszarka do włosów |
| Liczba ustawień temperatury | 2 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].