PHI
Suszarka do włosów PHILIPS BHD 360/20
126,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Wieszak typ | Kółko do wieszania |
| Kolor produktu | Granatowy (marynarski) |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
Zawartość opakowania
| Wysokość dyszy koncentratora | 1,4 cm |
| Liczba nasadek | 3 |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
Moc
| Moc | 2100 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220–240 В |
Wydajność
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Ilość prędkości | 6 |
| Ilość ustawień ciepła | 6 |
| Silnik | DC |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].