PHI
Suszarka do włosów PHILIPS EssentialCare BHC 010/10
57,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Moc | 1200 W |
| Pobór mocy | 1200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Wieszak typ | Kółko do wieszania |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Składany uchwyt | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
Wydajność
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Liczba ustawień | 3 |
| Ilość prędkości | 3 |
| Funkcja jonizacji | Nie |
Zawartość opakowania
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].