REM
Suszarka do włosów REMINGTON AC8820
153,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Końcówka koncentratora | Tak |
Wydajność
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 41 m/s |
| Filtrowanie | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
Konstrukcja
| Długość przewodu | 3 m |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Moc
| Moc | 2200 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].