REM
Suszarka do włosów REMINGTON D6077 (WYPRZEDAŻ)
191,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 8 |
| Ilość prędkości | 8 |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 292 mm |
| Szerokość produktu | 219 mm |
| Głębokość produktu | 87 mm |
| Waga produktu | 930 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
Zawartość opakowania
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Walizka | Tak |
| Liczba nasadek | 1 |
Moc
| Moc | 2000 W |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].