WAH
Suszarka do włosów WAHL Protect Hair 4360-0470
156,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Silnik | Prąd przemienny |
| Ilość prędkości | 2 |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Długość przewodu | 2,8 m |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Wysuwany |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
Moc
| Moc | 1500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Zawartość opakowania
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Liczba nasadek | 2 |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 570 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].