ADL
Suszarka hotelowo-basenowa ADLER AD 2252
76,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Liczba ustawień temperatury | 2 |
| Ilość prędkości | 2 |
| Ochrona przed przegrzaniem | Tak |
Konstrukcja
| Składany uchwyt | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Typ kontroli | Suwak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Suszarka x 1 |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].