PHI
Suszarka PHILIPS Essential BHD003/00
55,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Przeznaczony do podróży | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Kompaktowa konstrukcja | Tak |
Wydajność
| Silnik | DC |
| Ilość prędkości | 2 |
| Ilość ustawień ciepła | 1 |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Nie |
Moc
| Moc | 1400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
Zawartość opakowania
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Końcówka koncentratora | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].