XAO
Suszarka Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500
265,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Długość przewodu | 1,7 m |
| Przeznaczony do podróży | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1800 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 595 g |
| Głębokość produktu | 79 mm |
| Wysokość produktu | 237 mm |
| Szerokość produktu | 144 mm |
Wydajność
| Prędkość silnika | 20000 RPM |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Silnik | Prąd przemienny |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 20 m/s |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Ilość prędkości | 2 |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Końcówka magnetyczna | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].