CNC
Suszarko-lokówka CONCEPT KF1325 4 nakładki
71,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 423 mm |
| Średnica główki szczotki | 3 cm |
| Waga produktu | 420 g |
| Głębokość produktu | 76 mm |
| Szerokość produktu | 53 mm |
| Średnica główki szczotki 2 | 2 cm |
Wydajność
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Model | Lokówka |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Technologia | Ciepły |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Suszenie włosów | Tak |
Ergonomia
| Bezprzewodowy | Nie |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Długość przewodu | 1,65 m |
| Diody LED | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
Zawartość opakowania
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Główki szczoteczki w zestawie | 3 szt. |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].