TAU
Suszarko-prostownica Taurus Slimlook Duo
361,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 358 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
Wydajność
| Prostowanie włosów | Tak |
| Suszenie włosów | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 4 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Zakręcanie włosów | Tak |
Moc
| Maksymalna moc | 1200 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Zawartość opakowania
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Walizka | Tak |
Ergonomia
| Długość przewodu | 1,8 m |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].