MEU
System mesh Mercusys Halo H80X(2-pack)
430,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje bezprzewodowej sieci LAN
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
| Stałe IP | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 2402 Mbit/s |
| Dynamiczny adres IP | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11v |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11r |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11k |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE) | Tak |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych adapterów | 2 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel Ethernet | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
Konstrukcja
| Diody LED | Tak |
| Typ produktu | System siatki |
| Przycisk reset | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Kolor produktu | Biały |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Maksymalny zasięg | 460 m² |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 83,7 mm |
| Głębokość produktu | 81 mm |
| Szerokość produktu | 128 mm |
Protokoły
| Serwer DHCP | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
Cechy
| Zabezpieczenie firewall | SPI Firewall |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz) | 1 |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].