CMM
Szafka RTV NORD 185cm dąb wotan/antracyt
988,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Szuflady | Tak |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Kolor ramy | Dąb Wotan |
| Półki | Nie |
| Materiał frontów | Płyta wiórowa |
| Kolor drzwiczek | Dąb Wotan |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Kolor blatu | Dąb Wotan |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Kolor innych elementów | Czarny |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Ilość szuflad | 3 |
| Kolekcja | NORD |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 420 mm |
| Szerokość produktu | 1850 mm |
Dane opakowania
| Wymiary pierwszej paczki | 191 x 42 x 6,5 cm |
| Liczba opakowań | 2 |
| Waga pierwszej paczki | 24,5 kg |
| Wymiary drugiej paczki | 65 x 34,5 x 11,5 cm |
| Waga drugiej paczki | 11,5 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 36 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z otwartym ogniem. |
| Ostrzeżenia | Montaż powinien być wykonany zgodnie z instrukcją producenta. |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe części, ryzyko zadławienia dla małych dzieci. |
Ergonomia
| Koła transportowe | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].