CLA
Szatkownica Clatronic ME 3604 (kolor biały)
163,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,08 kg |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Elektryczna tarka |
| Tworzywo rollera | Stal nierdzewna |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 150 W |
Cechy
| Nadaje się do tarcia | Ser |
| Nadaje się do tarcia | Orzechy |
| Nadaje się do tarcia | Warzywa |
| Liczba rolek | 5 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać oparów. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].