BRA
Szczoteczka Oral-B iO Series 9 Rose Quartz
991,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Główki szczoteczki w zestawie | 1 szt. |
| Etui do ładowania | Tak |
| Liczba dołączonych rączek | 1 szt. |
| Ładowarka | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość opakowania | 253 mm |
| Waga produktu | 639,22 g |
| Głębokość opakowania | 178 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 931,05 g |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Podstawa ładująca | Tak |
Cechy
| Dołączony wyświetlacz | Tak |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Efekt 3D | Tak |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Tryby czasu trwania timera | 2 min |
| Kształt pędzla | Okrągły |
| Wskaźnik ładowania | Tak |
| Liczba trybów szczotkowania zębów | 6 |
| Tryby szczoteczki | Codzienna pielęgnacja |
| Uchwyt do główki szczoteczki | Tak |
| Tryby szczoteczki | Delikatny |
| Tryby szczoteczki | Wybielający |
| Kolor uchwytu | Różowy |
| Tryby szczoteczki | Pielęgnacja dziąseł |
| Typ szczoteczki do zębów | Obrotowo-pulsacyjna szczoteczka do zębów |
| Kontaktowy czujnik ciśnienia | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
| Diody LED | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Regulacja ciśnienia w gumie | Tak |
Wskazywanie
| Lampka kontrolna | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj całego urządzenia w wodzie. |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].