RVL
Szczotko-suszarka REVLON RVDR5222PE różowa (WYPRZEDAŻ)
83,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Końcówka koncentratora | Nie |
Konstrukcja
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Różowy |
Wydajność
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 285 mm |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Wysokość opakowania | 250 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].