SKH
Szczotko-suszarka Shark SmoothStyle HT212EU
391,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Regulowany termostat | Tak |
| Liczba ustawień | 3 |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Do wszystkich rodzajów |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Nie |
| Suszenie włosów | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Technologia | Ciepły |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Przeznaczenie | Włosy suche |
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
Ergonomia
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 82,8 mm |
| Szerokość produktu | 354 mm |
| Wysokość produktu | 96,2 mm |
Zawartość opakowania
| Walizka | Tak |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Moc | 900 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].