THL
TECHLY EXTENDER HDMI HD 3D 60M PO RJ45 PILOT IR IDATA EXT-E70I
326,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| HDCP | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6a |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6 |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i |
| Model | Nadajnik i odbiornik AV |
| Maksymalny dystans transferu | 60 m |
| Obsługiwane typy kabli | Cat7 |
| System dźwięku | Stereo |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Szerokość pasma | 10,2 Gbit/s |
Waga i rozmiary
| Wymiary transmitera (SxGxW) | 66,6 x 71,6 x 24,8 mm |
| Waga produktu | 479 g |
| Głębokość produktu | 66,6 mm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 71,6 x 66,6 x 24,8 mm |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 66,6 x 71,6 x 24,8 mm |
| Wysokość produktu | 24,8 mm |
| Szerokość produktu | 71,6 mm |
Porty i interfejsy
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| HDMI in | 1 |
| Wyjścia RJ-45 | 1 |
| Wejścia RJ-45 | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Szczegóły techniczne
| Obsługa audio | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Moc
| Zużycie prądu (nadajnik) (max) | 5 W |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Prąd | 1 A |
| Zużycie prądu (odbiornik) (max) | 5 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia, aby uniknąć porażenia elektrycznego. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z cieczą, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest używany zgodnie z zaleceniami producenta. |
Cechy dostawcy
| Kod dostawcy | 020355 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].