THL
TECHLY EXTENDER HDMI HD 3D PO RJ45 DO 60M IDATA EXT-E70
267,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Obsługiwane typy kabli | Cat7 |
| HDCP | Tak |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Maksymalny dystans transferu | 60 m |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6a |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość pasma | 10,2 Gbit/s |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Model | Nadajnik i odbiornik AV |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest używany zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia, aby uniknąć porażenia elektrycznego. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z cieczą, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia. |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Obsługa audio | Tak |
Cechy dostawcy
| Kod dostawcy | 309739 |
Moc
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Zużycie prądu (odbiornik) (max) | 5 W |
| Zużycie prądu (nadajnik) (max) | 5 W |
Porty i interfejsy
| Interfejs do nagrywania wideo | HDMI |
| Interfejs do odtwarzania wideo | HDMI |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| HDMI in | 1 |
| Wejścia RJ-45 | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Głębokość produktu | 56 mm |
| Waga produktu | 343 g |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].