THL
TECHLY UCHWYT DO PROJEKTORA SUFITOWY 22CM 10KG BIA
168,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 218 mm |
| Głębokość (max.) | 17 cm |
| Szerokość podstawy | 13 cm |
| Waga produktu | 1,57 kg |
| Głębokość (max.) | 30,7 cm |
| Długość podstawy | 13 cm |
Wydajność
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 180° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Dystans do ściany (min.) | 21,8 cm |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ mocowania | Sufit |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Kolor produktu | Biały |
| Dystans do ściany (max.) | 21,8 cm |
| Kąt obrotu | 180° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Maksymalna odległość do pułapu | 21,8 cm |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 83024190 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].