THL
TECHLY UCHWYT ŚCIENNY TV LED/LCD 13-30 CALI 23KG O
55,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 76,2 cm (30") |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 23 kg |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
Ergonomia
| Dystans do ściany (min.) | 9,8 cm |
| Obracany | 0 - 360° |
| Kąt obrotu | 60° |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 15° |
| Wbudowana poziomica | Nie |
| Dystans do ściany (max.) | 9,8 cm |
| Kąt obrotu | 360° |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 98 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 781 g |
| Wysokość produktu | 109 mm |
Zawartość opakowania
| Zestaw do montażu | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja anti-theft | Nie |
Pozostałe funkcje
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Szczegóły techniczne
| Liczba stawów | 1 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].