THL
TECHLY UCHWYT SUFITOWY DO PROJEKTORA 54-90CM 13,5K
120,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kąt obrotu | 360° |
| Maksymalna odległość do pułapu | 90 cm |
| Obracany | -15 - 15° |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 15° |
| Maksymalny udźwig | 13,5 kg |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Dystans do ściany (max.) | 90 cm |
| Dystans do ściany (min.) | 54,5 cm |
| Typ mocowania | Sufit |
| Regulowany | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 545 - 900 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 83024190 |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,72 kg |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].