THL
TECHLY WZMACNIACZ EXTENDER SYGNAŁU 4K HDMI DO 40M
100,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| HDCP | Tak |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Model | Wzmacniacz AV |
| Maksymalny dystans transferu | 40 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Waga produktu | 51 g |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 28 x 51 x 13 mm |
| Szerokość produktu | 28 mm |
| Wysokość produktu | 13 mm |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Złączka 2 | HDMI |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Złączka 1 | HDMI |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Częstotliwość | 340 MHz |
| Ilość | 1 |
Porty i interfejsy
| Wersja HDMI | 2.0 |
Cechy dostawcy
| Kod dostawcy | 100501 |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].