SA1
Telewizor Samsung QE55S85F OLED 55" 4K Ultra HD 120Hz Tizen Dolby Atmos Czarny
4 461,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Antyodblaskowe | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 765 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1224,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 235,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 12,6 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1224,6 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 33,9 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 706,2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 12,2 kg |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Liczba złącz rf | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
Audio
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Tryby dźwięku | Adaptive Sound Pro |
| Tryby dźwięku | Surround |
| Q-Symphony | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
Moc
| Pobór mocy (max) | 230 W |
| Pobór mocy | 83 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 83 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 100 kWh |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 147 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 17 kg |
| Wysokość opakowania | 832 mm |
| Szerokość opakowania | 1383 mm |
| Waga paczki | 17 kg |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2560E (EU 5 country)(XU,ZT +TM1240A), TM2360E(except 5 country) |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| W zestawie inteligentny pilot | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2205086 |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Samsung (AV/TV) | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Technologie Samsung (AV/TV) | AI Customisation Mode |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Real Depth Enhancer |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Auto Game Mode (ALLM) |
| Technologie Samsung (AV/TV) | 4K Upscaling |
| Technologie Samsung (AV/TV) | SmartThings Calibration |
| Technologie Samsung (AV/TV) | AI Sound Pro |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung Multi View |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Dolby Atmos® |
| Technologie Samsung (AV/TV) | AI Mode |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Multiple Voice Assistants |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Auto HDR Remastering |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung Health |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Projekt Contour |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung Knox Security |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Smart TV powered by Tizen |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Universal Gesture |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Pilot SolarCell |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Ultra Viewing Angle with Anti-Reflection Screen |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung Q-Symphony |
| Technologie Samsung (AV/TV) | FreeSync Premium |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Tryb AI Energy |
| Technologie Samsung (AV/TV) | AI Auto Game Mode |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Object Tracking Sound Lite |
| Technologie Samsung (AV/TV) | SmartThings |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Motion Xcelerator 120Hz |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Pasek gry |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Colour Booster Pro |
| Technologie Samsung (AV/TV) | PANTONE Validated |
| Technologie Samsung (AV/TV) | OLED HDR |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Slim Fit Wall-Mount Compatible |
Wydajność
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Tryb ambientu | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | HDR 10+ |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| AMD FreeSync | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Tryb czuwania | Tak |
Tuner telewizyjny
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
Smart TV
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Wersja systemu operacyjnego | Tizen |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Aplikacje wideo | Samsung TV Plus |
| Interakcja głosowa w dalekim polu | Tak |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
Konstrukcja
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Obsługa mini uchwytów ściennych | Nie |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Nazwa koloru | Graphite black |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Typ ramki | 4 Bezramkowy |
Cechy zarządzania
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
Pozostałe funkcje
| Roczne zużycie energii | 115 kWh |
| Wejście antenowe | DVB-T2CS2 |
| HDMI | Tak |
| Podstawa | SIMPLE LINEAR |
Szczegóły techniczne
| Technologia dźwięku | Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, Adaptive Sound Pro, 360 Audio, Surround |
| Procesor | NQ4 AI Gen2 Processor |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].