TCL
Telewizor TCL 55T69C QLED 55" 4K Ultra HD Google TV Dolby Atmos DVB-T2 Metaliczny
1 858,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | T-link |
| Wersja HDMI | 2.1 |
Audio
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS Virtual:X |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość głośników | 2 |
Wyświetlacz
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 110 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 66 kWh |
Waga i rozmiary
| Głębokość (bez podstawy) | 69,5 mm |
| Głębokość podstawy | 27,4 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1224 mm |
| Szerokość podstawy | 92 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 708 mm |
| Waga (bez podstawy) | 10,5 kg |
| Waga (z podstawą) | 10,7 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 763 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 274 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1224 mm |
Konstrukcja
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor produktu | Metaliczny |
Smart TV
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
Cechy zarządzania
| Sterowanie głosem | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
Wydajność
| Funkcje gier | Pasek gry, Game Master |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | TCL AiPQ Processor |
Sieć
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 830 mm |
| Głębokość opakowania | 128 mm |
| Szerokość opakowania | 1360 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,2 kg |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie TCL (AV/TV) | HVA Screen |
| Technologie TCL (AV/TV) | TCL Home |
| Technologie TCL (AV/TV) | Miracast |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].