CEA
Tor Carrera Disney Pixar Cars - Power Duell 2,4 m
155,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 500 mm |
| Wysokość opakowania | 74 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,38 kg |
| Głębokość opakowania | 304 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Cechy
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Typ produktu | Samochód |
| Sugerowana płeć | Chłopak |
| Minimalna ilość graczy | 2 |
| Skala | 1:50 |
| Kompatybilny z zabawkowymi torami | Tak |
Moc
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Wymagane baterie | Tak |
Zawartość opakowania
| Liczba pojazdów jest zawarta | 2 |
Waga i rozmiary
| Długość toru zabawkowego | 2,4 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].