NAT
TORBA DO LAPTOPA NATEC IMPALA 2 14.1" ONYX CZARNA
28,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Ilość przegród/komór | 2 |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Poliester |
| Typ obudowy | Obudowa na messenger |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,8 cm (14.1") |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 355 x 45 x 275 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Głębokość produktu | 55 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].