HP-
Torba HP Everyday 16 Odyssey Gray Briefcase do notebooka 16" szara A08JTAA
83,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Zawartość opakowania | Teczka; Paski |
Cechy
| Kompatybilność | Pasuje do większości laptopów z ekranem o przekątnej do 16″ |
| Materiały | Poliester |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,9 cm (16.1") |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Pasek na ramię | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Pas przytrzymujący wózek | Tak |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Segment HP | Dom |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Odyssey gray |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 490 g |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 511 g |
| Głębokość opakowania | 50 mm |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Objętość | 12 l |
| Szerokość produktu | 405 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
Pozostałe funkcje
| Wodoodporny | Tak |
| Kod unspsc | 53121706 |
Dane logistyczne
| Waga palety | 198,9 kg (438.5 funtów) |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 16 szt. |
| Waga brutto palety | 198,9 kg |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].