HP-
Torba HP Everyday 16 Odyssey Gray Laptop Bag do notebooka 16" szara A08JWAA
97,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Poliester |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,9 cm (16.1") |
| Pasek na ramię | Tak |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Segment HP | Dom |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 405 mm |
| Objętość | 13 l |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Waga produktu | 510 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 537 g |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Głębokość produktu | 60 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].