HP-
Torba HP Prelude Laptop Bag do notebooka 17,3" szara 34Y64AA
96,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Torba ładowana od góry |
| Materiały | Pianka, Poliester, Polietylen |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Kompatybilność z marką | HP |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 370 g |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Wysokość opakowania | 320 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 370 g |
| Szerokość opakowania | 440 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].