HP-
Torba HP Prelude Pro Laptop Bag do notebooka 15,6" szara 4Z514AA
125,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Obudowa na messenger |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Materiały | Tkanina |
| Główny kolor produktu | Szary |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 6,99 mm |
| Głębokość opakowania | 285,8 mm |
| Wysokość opakowania | 6,99 mm |
| Waga produktu | 380 g |
| Szerokość opakowania | 406,4 mm |
| Szerokość produktu | 406,4 mm |
| Głębokość produktu | 285,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 420 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].