HP-
Torba HP Professional Laptop Bag do notebooka 14,1" czarna 500S8AA
128,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość opakowania | 380 mm |
| Wysokość opakowania | 52 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 540 g |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Waga produktu | 490 g |
| Wysokość produktu | 52 mm |
Cechy
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,8 cm (14.1") |
| Typ obudowy | Obudowa na messenger |
| Materiały | Plastik |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | HP |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].