NAT
Torba NATEC Gazelle NTO-0809 (czarny)
106,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Materiały | Nylon |
| Ilość przegród/komór | 2 |
| Ilość kieszeni | 3 kiesz. |
| Typ obudowy | Torba |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 950 g |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Głębokość produktu | 430 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].