TRI
TRITON PÓŁKA 19" 1U/750MM, MAX. ŁAD.150KG RAB-UP-7
259,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Waga produktu | 7,7 kg |
| Głębokość produktu | 750 mm |
Cechy
| Półka | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].