TXE
TRIXIE Podkład higieniczny dla szczeniąt 40x60cm 7szt. 23411
11,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
Cechy
| Kategoria produktu | Legowisko |
| Materiały | Celuloza |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Usuwanie zapachów | Tak |
| Zalakowane brzegi | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 7 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem. |
| Ostrzeżenia | Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].