TVT
TROVET ASD Anti-struvite Diet - mokra karma dla psa - 400 g
18,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Dodatkowe cechy | Kamienie struwitowe |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Typ opakowania | Puszka |
| Główny smak | Kurczak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Smak karmy | Kurczak |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Wiek pupila | Senior |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Smak karmy | Wieprzowina |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Pojemność | 400 g |
Wartości odżywcze
| Białko | 7% |
| Zawartość tłuszczu | 6,5% |
| Włókna surowe | 0,8% |
| Zawartość wilgoci | 76% |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 400 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].