TVT
TROVET ASD z kurczakiem - sucha karma dla psa - 3 kg
68,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wiek pupila | Senior |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Dodatkowe cechy | Kamienie struwitowe |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie nerek |
| Smak karmy | Kurczak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Waga produktu | 3 kg |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | utrzymanie PH moczu na właściwym poziomie, przeciwdziałanie powstawaniu kamicy nerkowej |
| Bez cukru | Nie |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bezglutenowe | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić dostęp do świeżej wody. |
Wartości odżywcze
| Zawartość witaminy C | 200 mg/kg |
| Białko | 23,5% |
| Wapń | 0,9% |
| Zawartość tłuszczu | 18,5% |
| Fosfor | 0,5% |
| Popiół surowy | 6,5% |
| Włókna surowe | 1,7% |
| Zawartość witaminy E | 150 mg/kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].