TVT
TROVET Hypoallergenic HPD z koniną - mokra karma dla psa - 400 g
22,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rasa psa | Każda rasa |
| Efekty zdrowotne | Leczenie alergii |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Smak karmy | Konina |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Waga produktu | 400 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Główny smak | Konina |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Przeznaczenie | Pies |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek pupila | Senior |
| Kategoria | Dla psa |
Wartości odżywcze
| Popiół surowy | 1,8% |
| Zawartość tłuszczu | 4,2% |
| Zawartość wilgoci | 81% |
| Białko | 6,5% |
| Włókna surowe | 1% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].