TVT
TROVET Hypoallergenic Treat HRT z królikiem - przysmak dla psa - 250g
76,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Białko | 44,6% |
| Popiół surowy | 4,6% |
| Zawartość tłuszczu | 43,9% |
| Zawartość wilgoci | 5,9% |
Cechy
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bezglutenowe | Tak |
| Smak karmy | Królik |
| Efekty zdrowotne | Leczenie alergii, Zdrowie ogólne |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Waga produktu | 250 g |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Rodzaj przysmaku | Funkcjonalne |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj przysmaku | Ciasteczka |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek pupila | Senior |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Główny smak | Królik |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić dostęp do świeżej wody. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].