WIW
Tuner TV WIWA H.265 2790Z (DVB-T)
87,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Liczba tunerów | 1 tuner(y) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj demodulacji | QPSK |
| Rodzaj demodulacji | 16-QAM |
| Rodzaj demodulacji | 64-QAM |
| Nagrywanie | Tak |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Tak |
| Zakres częstotliwości | 470 - 860 Mhz |
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE |
| Zgodność z RoHS | Tak |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Nie |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Porty i interfejsy
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wyjście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba złącz rf | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.3 |
| Liczba złącz scart | 1 |
Video
| Format obrazu | 4:3 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i |
| Obsługiwane tryby wideo | 576i |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| Źródło sygnału | Kabel. |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór mocy | 6 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Głębokość produktu | 93 mm |
| Szerokość produktu | 168 mm |
Formaty pliku
| Obsługiwane formaty audio | AC3 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].