DPR
Uchwyt na telefon Deeper Smartphone Mount
68,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 450 g |
| Długość produktu | 280 mm |
Szczegóły techniczne
| Typ produktu | Uchwyt do telefonu na wędkę |
| Kolor produktu | Matowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Silikon |
| Kompatybilny z | z telefonami o przekątnej od 3,5 cala do 5 cali (9cm - 13cm). |
| Materiały | Plastik |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przeczytaj instrukcję przed użyciem. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania urządzeń elektrycznych. |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].