BCH
Uchwyt ścienne do głośnika B TECH BT77/W 1MBTG012 (kolor biały)
218,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Zakres regulowania szerokości | 135 - 280 mm |
| Szerokość produktu | 287,6 mm |
| Wysokość produktu | 260,4 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 83024200 |
Cechy
| Przeznaczenie | Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalny udźwig | 25 kg |
| Zakres kąta nachylenia | -7 - 7° |
| Kąt obrotu | 360° |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia określonego przez producenta. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć ryzyka obrażeń. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wieszaki są prawidłowo zamontowane przed użyciem. |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].