ARR
Uchwyt ścienny do telewizora ART AR-24 (32" - 60"; max. 80kg)
440,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Wymiary produktu (SxGxW) | 770 x 115 x 480 mm |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 812,8 - 1524 mm (32 - 60") |
| Kolor | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 15° |
| Dystans do ściany (min.) | 11,5 cm |
| Dystans do ściany (max.) | 51,5 cm |
| Obracany | -90 - 90° |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 770 mm |
| Wysokość produktu | 480 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
Montaż
| Maksymalna wielkość ekranu | 152,4 cm (60") |
| Maksymalny udźwig | 80 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Typ mocowania | Ściana |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].