MCN
Uchwyt ścienny do telewizora Maclean MC-501B (Obrotowy, ścienne, Uchylny - 42"; max. 30kg)
33,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 106,7 cm (42") |
| Minimalna wielkość ekranu | 58,4 cm (23") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -20 - 20° |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Zawartość opakowania
| Zestaw do montażu | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].