MCN
Uchwyt ścienny do telewizora Maclean MC-670 (ścienne, Uchylny - 27"; max. 20kg)
33,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Odpowiedni dla monitora komputerowego | Tak |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Zestaw do montażu | Tak |
Ergonomia
| Regulacja wysokości | Nie |
| Dystans do ściany (max.) | 7,5 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].