VEE
VetExpert Detox Care Vitalizing Szampoo 250ml
47,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Szampon |
| Kategoria | Dla psa |
| Działanie szamponu | Odbudowujące |
| Działanie szamponu | Odżywiający |
| Działanie szamponu | Nawilżający |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
Waga i rozmiary
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Waga produktu | 270 g |
| Pojemność | 250 ml |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].